
PR-2231 Каструля Графен 28х12 см 5,5 л, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Товщина дна | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 12 см м |
| Висота, мм | 12 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Загартоване скло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.5 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 28*12 см |
| Тип | Каструля |
- Ціна: 2 844 ₴

