
PR-2303-20 Каструля Біла перлина 20х10,5см, 3л PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 11 см м |
| Висота, мм | 11 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 20*11 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Каструля |
| Толщина стен | 3 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 142 ₴

