
PR-2306-18 Каструля Viva 18х8,5 см, 1,7л, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8.5 см м |
| Висота, мм | 8.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Колір | Чорний/пурпурний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.7 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 18*8.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Каструля |
| Товщина дна | 4 мм |
| Толщина стен | 2.6 мм |
- Ціна: 1 258 ₴

