
PR-2310-20 Каструля Arma 20х10см, 2,5 л PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм м |
| Колір | Чорний/сірий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.5 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.8 мм |
| Паковання | Фірмова коробка |
- Ціна: 2 084 ₴

