
Квітковий сад GT-T-122-FG Каструля GUSTO 22 см, 5,1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм м |
| Висота, мм | 160 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 247,5 |
| Діаметр | 220 мм м |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Колір | Білий з малюнком |
| Країна походження | Туреччина |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Матеріал дверцят духовки | сталь з емальованим покриттям у 3 шари |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.1 л |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 247 |
| Штрих код | 2000963127934 |
- Ціна: 1 040 ₴

