
Срібні етюди Premium GT-T-116-SE Каструля GUSTO 16 см, 2,1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм м |
| Висота, мм | 125 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм м |
| Колір | Білий з малюнком |
| Країна походження | Туреччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.1 л |
| Особливості | Не містить шкідливих домішок та речовин |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | 1.2 мм |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021107567 |
- Ціна: 1 250 ₴

