
GT-1500-22 Каструля Nuovo Gusto 22см, 4,7л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Діаметр | 220 мм |
| Размеры | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 20 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 25,5 |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал дверцят духовки | неіржавка сталь із дзеркальним поліруванням |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4.7 л |
| Ручка | Да |
| Ручки | неіржавка сталь із надійним кріпленням |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Каструля |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 23 |
| Шкала рівня води | внутрішня мірна шкала |
| Штрих код | 2000963126951 |
- Ціна: 1 137 ₴

