
GT-1103-20 Каструля LEVEL GUSTO(з силік.ручками), 20 см, 3,6 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13.75 см м |
| Висота, мм | 137.5 мм |
| Діаметр | 200 мм м |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3.6 л |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 2000963129198 |
- Ціна: 1 062 ₴

