
Електролобзик - Л 951 АРМ (950Вт, 80мм) (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.24 кг |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина ходу | 17.4 мм |
| Додатково | Блокування кнопки випадкового включення, Регулювання маятникового ходу в 4-х позиціях, Адаптер для підключення систем видалення пилу |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | Лінійка 1 шт, Захисна протипилова насадка 1 шт, Шестигранний ключ 1 шт, Пильне полотно 1 шт |
| Лазерний покажчик | Да |
| Макс. глибина різання (алюміній) | 10 мм |
| Макс. глибина різання (дерево) | 80 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 8 мм |
| Потужність | 950 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота ходу | 0-3000 об/хв |
| Штрих код | 6922021078629 |
- Ціна: 1 662 ₴

