
PR-2400-18 Каструля JASMINE PEPPER, 18х10,5 см, 2,4 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм м |
| Висота, мм | 105 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 180 мм м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 2.4 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 18 * 10.5см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | від 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021122829 |
- Ціна: 1 378 ₴

