
Шліфмашина кутова - AG 11-125 VL (1100Вт, 125мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | металевий корпус редуктора |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Комплектація | шліфувальна машина;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;додатковий комплект вугільних щіток. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 11000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1100 Вт |
| Підсвітка | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001236093 |
- Ціна: 1 758 ₴

