
PR-1111-24 Каструля BEGONIA PEPPER, 24 см, 5.8 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 мм м |
| Висота, мм | 135 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Упакована у фірмову коробку |
| Діаметр | 240 мм м |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.8 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 24*13.5 см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | від 0.3 до 0.7 мм |
- Ціна: 1 561 ₴

