
Шліфмашина кутова - AG 16-180 (1600Вт, 180мм) (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр диска | 180 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 8500 об/хв |
| Напруга | 220 / 230 В |
| Потужність | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019161809 |
- Ціна: 2 720 ₴

