
GT-1102-24 Каструля PRACTICO GUSTO (з силік.ручками), 24 см, 6,1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 мм м |
| Висота, мм | 22 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 26 |
| Діаметр | 240 мм м |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Колір | Метал |
| Країна походження | Китай |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Матеріал дверцят духовки | неіржавка сталь із дзеркальним поліруванням |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 6.1 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах |
| Ручка | Да |
| Ручки | неіржавка сталь із силіконом і надійним кріпленням |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 27 |
| Шкала рівня води | внутрішня мірна шкала |
| Штрих код | 2000963124315 |
- Ціна: 1 374 ₴

