
Зварювальний Напівавтомат інверторний - MIG/MAG-305 2в1 (KAISER)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. діаметр дроту | 1 мм |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 305A |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Штрих код | 6915588133054 |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
- Ціна: 11 191 ₴

