
Тример електричний - ЕМК-1600S (FORTE)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність | 1600 Вт |
| Ручка | Велосипедного типу |
| Швидкість обертання вала | 7500 об./хв |
| Ширина косіння | 420 мм см |
- Ціна: 4 157 ₴

