
Зварювальний Напівавтомат інверторний - MULTI-MIG-300 PROFI (СТАЛЬ)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Комплектація | напівавтомат Сталь MULTI-MIG-300 PROFI; зварювальний рукав з євро роз'ємом; комплект кабелів для ручного зварювання MMA; зварювальна маска-щиток; молоток-щітка; контактний наконечник; посібник з експлуатації; картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр дроту | 1 м |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 300А |
| Мінімальний струм | 50А |
| Особливості та можливості | плавне регулювання струму; плавне регулювання подачі дроту; примусове охолодження; електронні дисплеї; високий ККД; наявність єврорукаву; стійка робота при слабкій напрузі; можливість роботи з газом і без газу; швидка заправка дроту; зварювання алюмінію. |
| Струм зварювання | Змінний |
| Тип зварювання | Зварювальні напівавтомати (Mig-Mag) |
| Тип ізоляції | Н |
| Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick"") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"" | Да |
| Штрих код | 6922021131294 |
| Мін. діаметр дроту | 0.6 мм |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 180-240 В |
| Тип обладнання | Напівавтомат |
- Ціна: 8 025 ₴

