
PR-2108-28 Сковорода 'EMERALD' WOK 28x8,0 см TITANIUM PRO, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Титанове |
| Висота | 80 мм м |
| Висота, мм | 80 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм м |
| Колір | Смарагдовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода — вок |
| Штрих код | 6902021132965 |
- Ціна: 2 102 ₴

