
PR-2307-26 Сковорідка Loft 26х5,5см, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 5 см м |
| Висота, мм | 5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Низ : точкова індукція |
| Діаметр | 26 см м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 26*5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 326 ₴

