
PR-2311-24 Сковорода Arma 24х5,5 см, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 5.5 см м |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 240 мм м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 24*5.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Паковання | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 698 ₴

