
PR-2205 Каструля Чорна перліна 22х11,5 см 4 л, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 11.5 см м |
| Висота, мм | 11.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 22 см м |
| Країна походження | Китай |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 22*11.5 см |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 901 ₴

