
GT-1700-50 Таз алюмінієвий 50x15см GUSTO, 22л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см м |
| Висота, мм | 15 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 50 см м |
| Колір | Сріблястий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Об `єм | 22 л |
| Тип | Таз |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 204 ₴

