
PR-2111-28 Сковорода 'CANDY' BURGUNDY 28x5,0 cм, PEPPER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Мармурове |
| Висота | 50 мм м |
| Висота, мм | 50 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм м |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність кришки | Немає |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902021133207 |
- Ціна: 1 148 ₴

