
Акварель Premium GT-T-222-W Каструля GUSTO 22 см, 5,1 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм м |
| Висота, мм | 242 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 255 |
| Діаметр | 220 мм м |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Колір | Білий з малюнком |
| Країна походження | Туреччина |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал дверцят духовки | сталь з емальованим покриттям у 4 шари |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.1 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Ручки | неіржавка сталь із надійним кріпленням |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 155 |
| Штрих код | 2000963130545 |
- Ціна: 1 726 ₴

