
Бойлер — GBH A-80, 80 л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 21.3 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити | 735х460 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - водонагрівач - захисний клапан - інструкція із застосування з сервісною книжкою - заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 70°С |
| Напруга | 220/230В |
| Об `єм | 80 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Час нагрівання | 186 хв |
| Штрих код | 2063583200012 |
- Ціна: 4 699 ₴

