
Бойлер — GBH A-100, 100 л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Вага | 26.1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Встановлення | Вертикальна |
| Габарити | 916х460 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту | IP24 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | - водонагрівач - захисний клапан - інструкція із застосування з сервісною книжкою - заводська упаковка |
| Макс. температура нагрівання | 77 °C |
| Напруга | 220 В |
| Об `єм | 100 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Термостат | Да |
| Тип нагрівального елемента | «Мокрий» ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Форма | Циліндрична |
| Штрих код | 2063583180017 |
- Ціна: 5 359 ₴

