
Котел електричний - GEB4-12E (4 режима, 12кВ) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Размеры | |
| Вага | 23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активний режим | Радіаторне опалення: 55°, Тепла підлога: 42° |
| Напруга | 220 / 380 В |
| Номінальний струм | 54.5 А А |
| Об'єм бака | 6 л |
| Особливості | Можливість підключення системи теплої підлогиАнтизамерзанняЗахист від перепадів напругиЗахист від перегрівуДвоконтурний, призначений для опалення та душу |
| Площа | 120 м2 кв.м |
| Режим сну | Радіаторне опалення: 50°, Тепла підлога: 37° |
| Робочий тиск води (МПа) | 0,05~0.3 |
| Розміри | 600х390х236 мм |
| Штрих код | 6922021222787 |
- Ціна: 16 059 ₴

