
Теплова гармата електрична - PTC5000R (5кВт, 380В) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300х290х350 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга мережі | 380 В |
| Потужність | 5000 Вт |
| Продуктивність | 541 м3/г л/год |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 4 621 ₴

