
Теплова гармата електрична - GPH 5R (5кВт, 380В) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Потужність | 5 кВт |
| Размеры | |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320 х 320 х 370 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга мережі | 380 В — 50 Гц |
| Продуктивність | 388 м3/г л/год |
| Теплова потужність | 5 кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
| Штрих код | 6906524901257 |
- Ціна: 4 783 ₴

