
Теплова гармата електрична - TDS 20C, 3кВт, 180 м3/год (TROTEC)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trotec |
| Размеры | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 200x200х250 мм |
| Джерело живлення | Мережа |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Мережевий шнур | 1,3 м |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Продуктивність | 180 м³/год л/год |
| Спосіб нагрівання | Прямий |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Термостат | Да |
| Тип | Електричний |
| Тип керування | ручне, 3 режими роботи: продування / 1,5 кВт / 3 кВт |
| Штрих код | 6990001235409 |
- Ціна: 3 385 ₴

