
Варильна поверхня GPG 3356 BF газ нерж.сталь доміно (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 90 мм |
| Газ контроль | Да |
| Електронне запалювання поверхні | Да |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 2 |
| Кількість програм | 0 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 510 мм |
| Ширина, мм | 510 мм |
| Штрих код | 69020208203 |
- Ціна: 4 979 ₴

