
PR-2402-16 Ківш CAMELLIA PEPPER, 16х9,5 см, 1,6 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Діаметр | 160 мм |
| Размеры | |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 95 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 16 × 9.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Ківш |
| Толщина стен | від 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021125547 |
- Ціна: 1 206 ₴

