
Варильна поверхня GPG 3211 GF газ скло 4 к. газконт. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота, мм | 110 мм |
| Габарити | 650 х 625 х 140 мм |
| Габаритний розмір упаковки | 630х580х140 мм |
| Газ контроль | Да |
| Колір | графіт |
| Комплектація | Варильна поверхня. Інструкції. Жиклер для балонного газу. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 1х2200/2х1650/1х1100 |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Механічний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 580 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 9022162299079 |
- Ціна: 6 699 ₴

