
Варильна поверхня GPG 3211 WF газ скло 4 к. газконт. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний розпалювання поверхні | Да |
| Висота, мм | 110 мм |
| Газ контроль | Да |
| Комплектація | Варильна поверхня. Інструкції. Жиклер для балонного газу. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Потужність конфорок | 1х2200/2х1650/1х1100 |
| Тип | Варильна поверхня |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип грат | Чавун |
| Тип керування | Механічний |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 9022162299079 |
- Ціна: 7 349 ₴

