
Витяжка GVN 330 B вбудована (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 276 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 294 мм м |
| Висота, мм | 294 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 950 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 530 мм |
| Ширина, мм | 530 мм |
| Штрих код | 6902008018114 |
- Ціна: 6 999 ₴

