
Витяжка GVC 620 B вбудована чорний (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 525 мм м |
| Висота, мм | 525 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Пластик |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 291 мм |
| Ширина, мм | 291 мм |
| Штрих код | 6902057257021 |
- Ціна: 3 679 ₴

