
Витяжка GVC 020 B вбудована чорний (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Глибина | 291 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 255 мм м |
| Діаметр отвору | 150 мм |
| Енергоспоживання | 0.07 кВт/год |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Клас енергоспоживання | З |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Вбудована витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 525 мм |
| Штрих код | 6990001286531 |
- Ціна: 3 599 ₴

