
Витяжка GVP 220 W пласка білий (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Глибина | 495 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 мм м |
| Енергоспоживання | 49.4 кВт/рік |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Продуктивність | 400 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Тип | Пласка витяжка |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Штрих код | 6990001286579 |
- Ціна: 2 939 ₴

