
Витяжка GVN 325 BK похила скло (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 950 мм м |
| Висота, мм | 950 мм |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х8 Вт LED |
| Тип керування | Кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
- Ціна: 3 849 ₴

