
Витяжка GVN 220 B похила скло (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146 мм м |
| Висота, мм | 146 мм |
| Діаметр патрубка повітроводу | 150 мм |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий касетний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Продуктивність | 1000 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Похила витяжка |
| Тип освітлення | 2х1.5 Вт LED |
| Тип керування | Сенсорний, Жестами |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 595 мм |
| Ширина, мм | 595 мм |
| Штрих код | 6902020000104 |
- Ціна: 6 499 ₴

