
Витяжка GVT 210 BG телескоп. бежева (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм м |
| Висота, мм | 280 мм |
| Колір | Бежевий |
| Продуктивність | 650 м3/год л/год |
| Режим роботи | Відведення повітря, Рециркуляція |
| Тип | Витяжка телескопічна |
| Тип освітлення | 1х5 Вт LED |
| Тип керування | Механічний, кнопковий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
| Штрих код | 6902152152771 |
- Ціна: 2 999 ₴

