
Пральна машина авт. GWS-F814D3I (біла, 8кг. 1400 об.) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Відкладений старт | Є |
| Габаритний розмір | 595х600х850 мм |
| Габаритний розмір упаковки | 660х670х885 мм |
| Дисплей | LED |
| Енергоспоживання | 195 кВт-год/рік |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальний рівень шуму | 75 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Номінальна напруга | 220-240 В /50 Гц |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регулювання температури | Є |
| Самоочищення | Немає |
| Споживання води | 12000 л/рік |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тиск води | 0.3-1 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
- Ціна: 19 599 ₴

