
Пральна машина напівавт. GWF-WS601W (біла, 6кг) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий/синій |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Потужність віджиму | 120 Вт |
| Потужність прання | 360 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 660х400х770 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 680х420х800 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1300 об/хв |
- Ціна: 6 399 ₴

