
Пральна машина напівавт. однобакова GWB-W602-B (біла/блакитка, 6кг) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 10.5 кг |
| Витрати води | 16000 л/рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Енергоспоживання | 115 кВт.г/рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Колір | Білий/блакитний |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напруга | 220 Вт |
| Потужність прання | 300 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 430х405х765 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 450х420х800 мм |
| Рівень шуму | 62 Дб |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 099 ₴

