
Пральна машина напівавт. однобакова GWB-W703-WH (біла/рожева, 7кг) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 11.5 кг |
| Витрати води | 17000 л/рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Енергоспоживання | 120 кВт.г/рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Колір | Білий/рожевий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напруга | 220 Вт |
| Потужність прання | 350 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 450х410х815 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 480х430х845 мм |
| Рівень шуму | 64 Дб |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 4 499 ₴

