
Морозильна скриня - GCFW-300, 290л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см м |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 61.5 см |
| Загальний об'єм | 290 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 290 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 290 л |
| Тип | Морозильна скриня |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 108.9 см |
| Ширина, мм | 108.9 см |
| Штрих код | 6902415228793 |
- Ціна: 11 999 ₴

