
Морозильна скриня - GCFW-200, 200л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Упаковка | |
| Вага | 34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см м |
| Висота, мм | 845 |
| Витрата електроенергії | 213 кВт/рік |
| Габарити (ВхШхГ), см | 845х905х545 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина | 54.5 см |
| Дисплей | Немає |
| Довжина, мм | 545 |
| Загальний об'єм | 200 л |
| Збереження холоду | 30 рік |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість ящиків | 1 |
| Потужність заморожування | 11 кг/24 г |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Потужність заморозки | 11 кг/24 рік |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Температура у морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип | Морозильна скриня |
| Тип керування | Механічне |
| Тип холодильника | Морозильна скриня |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 90.5 см |
| Ширина, мм | 90.5 см |
| Штрих код | 6902020020027 |
| Вага (кг) | 34 / 37,5 |
- Ціна: 8 599 ₴

