
Морозильна скриня - GCFW-100, 100л. (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 24 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см м |
| Витрата електроенергії | 0.46 кВт/рік |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 54.5 см |
| Загальний об'єм | 100 л |
| Збереження холоду | до 30 годин |
| Кліматичний клас | SN-ST |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Потужність заморожування | 8 кг/24 години |
| Корисний об'єм морозильної камери | 100 л |
| Потужність заморозки | 8 кг/24 години |
| Тип | Морозильна скриня |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
| Штрих код | 6902020001101 |
- Ціна: 6 199 ₴

