
Холодильник - BRH-N186М60-W,(білий, двухк.,нижн мороз, 186см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 1860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 810 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 600 мм |
| Загальний об'єм | 286 л |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Конструкція | Нижня морозильна камера |
| Контейнер для овочів | + |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість полиць на дверях | 3 шт |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 |
| Полиці холодильної камери | 4 шт. |
| Система охолодження | No-frost |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 600 мм |
| Штрих код | 6990001276280 |
- Ціна: 19 549 ₴

