
Холодильник - BRH-N181М55-W,(білий, двухк.,нижн мороз, 181см) (GRUNHELM)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 51 кг |
| Висота | 1810 мм м |
| Габарити упаковки | 1885х577х622 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 600 мм |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кліматичний клас | N/ST |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість камер | Двокамерний |
| Кількість лотків морозильної камери | 3 |
| Кількість лотків холодильної камери | 1 |
| Кількість полиць на дверях | 3 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 0.9 А А |
| Полиці холодильної камери | 4 |
| Потужність заморозки | 2.5 кг / 24 рік |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Система охолодження | No-frost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип розморожування | Автоматичний |
| Тип холодоагенту | R600A |
| Керування | Сенсорне |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 545 мм |
| Ширина, мм | 54.5 см |
| Номінальна потужність | 110 Вт Вт |
- Ціна: 14 899 ₴

